ROZLUČKA V ROSMARINĚ
Ve čtvrtek odpoledne jsme se sešly obě deváté třídy, naši třídní učitelé a paní asistentka, abychom spolu strávili poslední společné chvíle. Měli jsme rozlučkový mejdánek ve sportovním areálu Rosmarina v Modřanech. Každý se na místo dopravil, jak chtěl. Většina přijela MHD, ale Bára, Jenda, Honza a paní učitelka přijeli na kolech v doprovodu dvou bodyguardů.
Dali jsme si nějaké nealko drinky, drobné občerstvení, co přinesly holky, zahráli jsme si beach volejbal, ale protože nám to moc nešlo, tak jsme to změnili na beach přehazovanou, zajezdili jsme si na motorových lodičkách a ještě jsme stihli minigolf. Doladili jsme poslední detaily na zítřejší rozlučku a po osmé hodině jsme se rozjeli do svých domovů.
Na zítra se musíme pořádně vyspat, protože je DEN D.
Vaši ještě jeden den deváťáci.