POSLEDNÍ ZVONĚNÍ
Je to tak... Dnes jsme si vyslechli poslední zvonění. Nemáme na mysli poslední zvonění pro tento školní rok, ale poslední zvonění na naší základní škole. Dnes nám zde zazvonilo naposledy a my jsme u toho udělali pěkný nepořádek. Za takový nepořádek bychom si vysloužili při nejlepším dvojku z chování, ale tentokrát jsme to měli povolené.
Po posledním zvonění jsme se sešli v divadélku, abychom se zde rozloučili se všemi učiteli, kteří nás učili. A pak jsme společně poobědvali ve školní jídelně. A po obědě? Po obědě jsme se rozprchli na prázdniny a po prázdninách už budeme každý někde jinde.
Na naší základní školu ale nezapomeneme a určitě se sem vrátíme podívat. První příležitost bude již 17. 9. 2026, kdy proběhnou oslavy 70. let školy. A pak už to bude klasická návštěva vánočních trhů, zahradní slavnosti.
Hezké prázdniny přejí EX deváťáci.