POSLEDNÍ DNY ŠKOLY
25. 06. 2026 9.A

POSLEDNÍ DNY ŠKOLY

V pondělí a úterý jsme se věnovali třídnickým záležitostem jako je vracení učebnic, úklid třídy a jiné.

Ve středu jsme se vyrazili schladit na koupaliště Stírka do Kobylis. Byli jsme tam již počtvrté a nic se tam nezměnilo. Vyblbli jsme se ve vodě, vyvalili jsme se na deky a pošmákli jsme si na typických dobrotách, které stánky na koupališti nabízejí. Nejhustší byla Noemi, která se ráno asi nenasnídala a v půl 10 si dala k snídani smažák a hranolky s tatarkou. Tři hodiny se v tom horku vypařily jako pára nad hrncem a my se přesunuly zpět ke škole a domů.

Ve čtvrtek jsme absolvovali turistický den. Společně se 7. B jsme se sešli v 7:45 před školou a přesunuli jsme se na Masarykovo nádraží. Odtud jsme jeli do Klánovic, kde začala naše cesta, která měla být dlouhá 11,5 km a hlavní cíl byla rozhledna Doubravka. Ale vzhledem k šílenému vedru jsme to zapíchli na 7. km v Horních Počernicích a MHD se přesunuli zpět ke škole. Byl to dobrý nápad, protože jsme se pošetřili na odpolední rozlučku.

A zítra je už pátek a poslední školní den. Jdeme se na to vyspat, protože pro nás je to den poslední.

Deváťáci!!!

📚 Fotogalerie a dokumenty z knihoven:

Související články