OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ
22. 06. 2026 9.A

OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ

Je to sice starší zpráva, a protože se nám někde zatoulala, tak ji připojujeme až nyní.

V květnu se vybraní žáci naší školy zúčastnili olympijského víceboje, který se konal na ZŠ Bítovská. Děti od 5. do 9. tříd zde soutěžily ve 4 disciplínách, kterými byly trojskok, hod medicinbalem, přeskok švihadla a leh-sed. Také si zde děti mohly vyzkoušet jeden relativně nový sport a to football flags. To se nám opravdu líbilo a žáci naší školy zde byli, jak se říká "pečení vaření".

Z naší třídy jsem byl vybrán já - Patrik. Snažil jsem se opravdu hodně, ale na stupně vítězů jsem nedosáhl. Ale jiným členům naší výpravy se podařilo získat 2x první místo a 1x třetí místo. Takže naše výprava byla vcelku úspěšná.

Konec psaní, koukejte na fotky.

Patrik

📚 Fotogalerie a dokumenty z knihoven:

OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ

Související články