Turistický den u Vltavy
🌞🚶♂️
Vydali jsme se na náš malý turistický výlet s cílem ujít 5 kilometrů, ale celý plán jsme hravě překonali! Z pražské Budějovické jsme se pohodlně dopravili až k Vltavě, kde naše cesta začala podél břehu řeky. 🌊🚶♀️ Cesta byla příjemně stíněná, což nás chránilo před ostrým sluncem a voda ve Vltavě nás na chvilu osvěžila. Udělali jsme si malou zastávku, kdy jsme si vykoupali nohy ve vodě a házeli kamínky do řeky. 🦶💦🥏 Děti byly nadšené z trénující veslařů, stále je zdravily a mávaly jim. V trávě jsme si užili piknik, odpočinuli si a načerpali síly na další cestu. 🍓🍏🧺 Na závěr nás však čekala sladká odměna – lahodná zmrzlina, která byla opravdovou tečkou za krásným dnem. 🍦😊
Určitě můžeme říct, že místo u Vltavy byla skvělá volba pro náš výlet. ❤️