NÁŠ POSLEDNÍ DEN V PRVNÍ TŘÍDĚ ❤️📚
Poslední hodinka školního roku bývá vždy pořádně našlapaná. A ani letos tomu nebylo jinak! 😊
Nejdříve jsme si společně připomněli, jak rychle ten školní rok utekl. Na začátku děti do školy přicházely s batůžkem plným očekávání, dnes už odchází s hlavou plnou nových dovedoností. 📖🧠
Do desek za 2. pololetí si postupně zařadily všechny důležité dokumenty. Poslední sebehodnocení - zamyšlení nad tím, jak si děti myslí, že se jim daří. ✍️ Poté přišlo na řadu slovní vysvědčení, třídní pochvaly a také malý dárek na památku. 🎁 Kdo vše splnil, dostal VSTIPENKU do 2. třídy.
A protože naše první třída nastřádala spoustu různých "pokladů", rozdělila jsem je podle zásluh. 😊
Pak už nás čekalo tradiční poslední zvonění. 🔔 To mají děti moc rády, když deváťáci procházejí školou, na chodbách to cáká 💦, štípe 🌾, hraje 🎺 a vždy je pořádně hlučno. 📣 Rozloučení je zkrátka slyšet široko daleko!
Na závěr přišla sladká tečka. Mrož 🍬, objímání, loučení, přišlo i pár slziček… a pak už hurá na prázdniny! 🏖️
Za dva měsíce se znovu sejdeme. To už budeme druháci. ❤️
Přejeme všem krásné, slunečné a pohodové prázdniny plné dobrodružství, odpočinku a nezapomenutelných zážitků. Užijtejte a 1. září se na vás budeme těšit!
Blanka Červenková
Kateřina Ježková
Kateřina Hirmerová