VODÁCKÝ KURZ VLTAVA
22. 06. 2026 9.A

VODÁCKÝ KURZ VLTAVA

V předposledním školním týdnu vyjely některé děti z naší školy a také třídy na vodácký kurz. Již podruhé jsme si mohli sjet řeku Vltavu a to z Vyššího Brodu až do Boršova. Za 4 dny jsme spluli 80 řkm, 3x si postavili stanové městečko, grilovali různé dobroty, utratili nehorázné peníze v předražených bufetech, 1x zmokli, 2x se usmažili na slunci a hlavně si to mega užili. Pro nás to byla bohužel voda poslední a my se přemístíme do jiných vod, do vod středoškolských.

Všem vodákům AHOOOOJ a podívejte se na výběr fotek pro naši třídu.

Vodáci z devítky.

Související články