23. 06. 2026
Oddělení C
Přání na prázdniny a poděkování rodičům
Vážení rodiče a milé děti,
moc děkuji rodičům, že jste mi po celý školní rok „půjčovali“ Vaše děti, ale na léto Vám je vracím.
Dětem děkuji za super 10 měsíců, kdy i já jsem se naučila a dozvěděla plno nových věcí a zajímavých informací.
Přeji Vám léto bez ranního budíku, bez vět „stoupněte si do dvojic“ nebo „připravte si čipy“.
Užijte si slunce, koupání, zmrzlin, ponocování a načerpejte sil do dalšího školního roku.
Renata Dittrichová
