24. 06. 2026
3.B
Krásné prázdniny!
Milí žáci, vážení rodiče,
další školní rok je za námi. Chtěla bych Vám všem poděkovat za spolupráci, podporu, trpělivost a za všechny společné zážitky, které jsme během roku prožili. Děkuji dětem za jejich snahu, energii, úsměvy i pokroky, které udělaly.
Přeji Vám krásné, slunečné a pohodové prázdniny plné odpočinku, dobrodružství, nových zážitků a času stráveného s rodinou a přáteli. Užijte si léto ve zdraví a s dobrou náladou.
Těším se na shledanou v novém školním roce.
Krásné prázdniny!
