Závěr školního roku
Vše v červnu začalo školou v přírodě, ze které pozorní čtenáři již fotky na našich stránkách našli. Poté učitelé uzavírali své předměty - pomocí testů, ale i různými jinými (někdy už odlehčenými) aktivitami. V předposledním týdnu letošního školního roku nás čekala poslední dopravní výchova, během které jsme si konečně zajezdili na dopravním hřišti, ale také jsme si vyjezdili nějaké ceny. Poslední týden pak začal povinnostmi ve třídě, jako je úklid či výměna učebnic. Ve středu jsme se vydali do Hloubětína, abychom si zaskákali po malých čtvercích - zkusili jsme si Pixel floor. Ve čtvrtek pak celou školu čekal turistický den. My jsme kilometry a letní počasí zdolávali přímo v Praze - od školy jsme se přes Vyšehrad vydali pod Petřín, na Národní třídě jsme výlet zakončili slibovanou zmrzlinou.