26. 06. 2026
8.B
Konec školního roku :)
Milí rodiče,
ráda bych se s vámi stejně jako s vašimi dětmi rozloučila a poděkovala za malé pozornosti od vás a další príma bezproblémový rok. Příští rok jdeme do finishe! :)
Přeji vám naplno užité léto a v září se na vás budu opět v plné síle těsit. :)
Veronika Pumprlová